Grupa II – Muminki

Nasza sala

Grupa II- Muminki to grupa 4 latków. Nasze Panie to : Ewa, Bożenka i Ola. Miło spędzamy czas w naszym przedszkolu. Wspólnie  uczymy się zasad zabawy  w grupie,  staramy się być samodzielni i koleżeńscy. Chętnie słuchamy jak nasze Panie czytają nam książki i opowiadają wiele ciekawych rzeczy. Pilnie uczymy się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bawimy się chętnie w  różnych kącikach zainteresowań, rysujemy, malujemy i wycinamy. Uwielbiamy różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane w sali przedszkolnej jak i poza nią. Każdy dzień jest wypełniony radosną zabawą i interesującymi zajęciami, dzięki czemu uśmiech nie znika z naszych twarzy. Lubimy nasze przedszkole i czekamy na wiele niezapomnianych przeżyć!