Grupa IV – Smerfy

Grupa  „Smerfy” 6 latki to najstarsze dzieci w przedszkolu. Nasze panie Beatka, Tereska, Małgosia i Kasia codziennie dbają o nas. Chętnie uczęszczamy do przedszkola, jesteśmy otwarci i ciekawi nowych przygód.  Bardzo lubimy różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe w sali, jak również spędzać aktywnie czas w ogrodzie przedszkolnym. Mamy nowych kolegów i koleżanki z którymi razem poznajemy świat poprzez zabawę. Wspólnie poznajemy zasady zachowania w grupie, w czym pomaga nam kodeks przedszkolaka. Z chęcią uczymy się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Przed nami bowiem ważne wyzwanie- wkroczenie w świat liter i liczb, przygotowanie się do nauki w szkole z „Drużyną marzeń”.

Każdy nasz dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz spacerami, dzięki temu uśmiech nie znika z naszych twarzy, a każdy dzień w przedszkolu jest wyjątkowy.