Grupa V Motyle

Nasza sala                                                                                                 Nasza grupa

Grupa V- Motyle to najstarsza grupa w przedszkolu. Uczą się w niej i zdobywają sprawności dzieci  sześcioletnie. Nasze Panie- Ewa, Anetka, Małgosia i Ania opiekują się nami na co dzień.

Rok  szkolny 2022 –2023 to nasz ostatni rok w społeczności przedszkola. Dlatego jako sześciolatki pilnie uczymy się literek, zdobywany umiejętności matematyczne oraz inne sprawności. Jak na starszaków przystało bierzemy udział w wielu konkursach poza naszym przedszkolem. W ten sposób odkrywamy nasze talenty recytatorskie, plastyczne i inne. W  niedługim czasie przygotowywać będziemy teatrzyk kukiełkowy. To nie małe wezwanie dla nas. Mamy przed sobą wiele pracy, ale jesteśmy pełni wiary i optymizmu.

Nasza sala znajduje się na piętrze przedszkola. Lubimy się w niej bawić, jest kolorowa i przytulna.  Zażywamy świeżego powietrza, gdyż wiemy, że ruch służy naszemu zdrowiu.

Staramy się być życzliwi dla siebie, bo razem tworzymy małą przedszkolną społeczność. Wszystkim naszym koleżankom i kolegom, życzymy  sukcesów  i świetnej zabawy w przedszkolu.