Grupa I – Słoneczka

Nasza sala

Grupa I- „Słoneczka”  3-4 latki jest najmłodszą grupą w naszym przedszkolu. Jesteśmy weseli, uśmiechnięci, ciekawi świata i interesujemy się wszystkim, co nas otacza. Dopiero poznajemy przedszkole- naszą Panię Anetkę , Iwonkę i Joasię  i inne dzieci, z którymi się spotykamy codziennie. Dużo czasu spędzamy na wspólnej zabawie, ale pamiętamy również o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych. Uczymy się zdrowo i ładnie jeść. Uczymy się  serdecznego zachowania się wobec kolegów, staramy się być dla siebie mili, szanujemy swoje budowle i prace kolegów. Podczas zajęć dowiadujemy się  wielu ciekawych rzeczy, lubimy dotykać i eksperymentować. W przedszkolu uczymy się się wierszyków , tańców i i piosenek. Chętnie też malujemy, rysujemy i wyklejamy.   Lubimy  bawić się w ogrodzie przedszkolnym na miękkiej kolorowej nawierzchni.

Chociaż czasami trudno nam się rozstać z rodzicami, to jednak lubimy tu przychodzić, bo każdy dzień stawia przed nami to nowe wyzwania.