Przedszkole 165 w Warszawie
Przedszkole 165 w Warszawie

Grupa I – Słoneczka

 

                                                   Nasza sala                                                                                           Nasza grupa

 

                                                         

 

Grupa I- „Słoneczka” jest najmłodszą grupą w naszym przedszkolu. Jesteśmy weseli, uśmiechnięci, ciekawi świata i interesujemy się wszystkim, co nas otacza. Dopiero poznajemy przedszkole- naszą Panią Ewę , Iwonkę i Mariolkę  i inne dzieci, z którymi się spotykamy codziennie. Dużo czasu spędzamy na wspólnej zabawie, ale pamiętamy również o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych. Uczymy się zdrowo i ładnie jeść, uczymy się  serdecznego zachowania się wobec kolegów. Staramy się być dla siebie mili, szanujemy swoje budowle i prace kolegów. Podczas zajęć dowiadujemy się  wielu ciekawych rzeczy, lubimy dotykać i eksperymentować. Uczymy się wierszyków , tańców i i piosenek. Chętnie też malujemy, rysujemy i wyklejamy.  Z niecierpliwością czekamy na  zabawy na kolorowym placu przedszkolnym.

Chociaż czasami trudno nam się rozstać z rodzicami, to jednak lubimy tu przychodzić, bo każdy dzień stawia przed nami to nowe wyzwania.

 

Skip to content