Przedszkole 165 w Warszawie
Przedszkole 165 w Warszawie

Grupa I – Słoneczka

 

                                                   Nasza sala                                                                                           Nasza grupa

 

                 

 

Grupa I- „Słoneczka” jest najmłodszą grupą w naszym przedszkolu. Jesteśmy weseli, uśmiechnięci, ciekawi świata i interesujemy się wszystkim, co nas otacza. Dopiero zaczynamy poznawać nasze przedszkole, naszą Panią Bożenkę , Iwonkę i Mariolkę  i inne dzieci, z którymi się spotykamy codziennie. Dużo czasu spędzamy na wspólnej zabawie, ale pamiętamy również o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych. Uczymy się zdrowo i ładnie jeść, uczymy się  serdecznego zachowania się wobec kolegów. Staramy się być dla siebie mili, szanujemy swoją pracę i pracę kolegów. Podczas zajęć staramy się skupić uwagę, żeby poznać wiele ciekawych rzeczy. Uczymy się wierszyków i rymowanek, tańców i i piosenek. Chętnie też malujemy, rysujemy i wyklejamy. Dużo radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym. Chociaż czasami trudno nam się rozstać z rodzicami, to jednak lubimy tu przychodzić, bo każdy dzień stawia przed nami to nowe wyzwania.

 

Skip to content