Przedszkole 165 w Warszawie
Przedszkole 165 w Warszawie

Grupa II – Muminki

Nasza sala

Nasza grupa Muminki to grupa 3 i 4 latków. Jest z nami Pani Beatka, Tereska, Asia i Ola, jak również nowi młodsi koledzy. Staramy się pokazać im jak miło możemy spędzić czas w naszym przedszkolu. Wspólnie chętnie uczymy się zasad zabawy  w grupie, jak również staramy się być samodzielni i koleżeńscy. Chętnie słuchamy jak nasze Panie czytają nam książki i opowiadają wiele ciekawych rzeczy. Z chęcią uczymy się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bawimy się chętnie w  różnych kącikach zainteresowań, rysujemy, malujemy i wycinamy. Uwielbiamy różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Każdy dzień jest wypełniony radosną zabawą i interesującymi zajęciami, dzięki czemu uśmiech nie znika z naszych twarzy. Lubimy nasze przedszkole i czekamy na wiele niezapomnianych przeżyć!

 

Skip to content