Grupa IV – Smerfy

Nasza sala                                                                                                  Nasza grupa

To my  grupa IV- ,,Smerfy” Mamy już pięć lat i w naszym przedszkolu należymy do  starszaków.

Nasza sala jest duża i przestronna, są w niej ciemnoniebieskie meble i przyklejone na oknach domki smerfów.

Już niedługo zawiśnie u nas kodeks „Przedszkolaka Smerfa”. Nasza Pani Anetka ,Ewa i Kasia lubią z nami przebywać i uczyć wielu ciekawych rzeczy.

Mamy książki, karty pracy.  Realizujemy podstawę programową oraz liczne programy opracowane przez nauczycieli przedszkola.
 program patriotyczny „W bieli i w czerwieni”, program wychowawczy „Dobre maniery przedszkolaka” oraz ekologiczny „Chrońmy naszą planetę”
Rok szkolny zapowiada się bardzo pracowicie. Jesteśmy pełni entuzjazmu i gotowi do pracy.