Grupa IV – Smerfy

W tym roku szkolnym jesteśmy grupą ,,Smerfów” Mamy już pięć lat i w naszym przedszkolu należymy do grupy starszaków.

Nasza sala jest duża i przestronna, są w niej ciemnoniebieskie meble i przyklejone na oknach domki smerfów.

Już niedługo zawiśnie u nas kodeks „Przedszkolaka Smerfa”. Nasza Pani Ewa , Weronika i Joasia lubią z nami przebywać i uczyć wielu ciekawych rzeczy.

Mamy książki, karty pracy. Jako starszaki realizujemy podstawę programową oraz liczne programy opracowane przez nauczycieli przedszkola.
 program patriotyczny „W bieli i w czerwieni”, program wychowawczy „Dobre maniery przedszkolaka”oraz teatralny „Lalki ożywają w teatrze”
Rok szkolny zapowiada się bardzo pracowicie. Jesteśmy pełni entuzjazmu i gotowi do pracy.