Przedszkole 165 w Warszawie
Przedszkole 165 w Warszawie

Grupa V Motyle

 

      Nasza sala                                                                                                 Nasza grupa

                     

Grupa V- Motyle to najstarsza grupa w przedszkolu. Uczą się w niej i zdobywają sprawności dzieci  sześcioletnie. Nasze Panie Ewa, Dorotka, Joasia i Mariolka opiekują sią nami na co dzień.

Rok  szkolny 2021 –2022 to nasz ostatni rok w społeczności przedszkola. Dlatego jako sześciolatki pilnie uczymy się literek, zdobywany umiejętności matematyczne oraz inne sprawności. Jak na starszaków przystało bierzemy udział w wielu konkursach poza naszym przedszkolem. W ten sposób odkrywamy nasze talenty recytatorskie, plastyczne i inne. W  niedługim czasie przygotowywać będziemy teatrzyk kukiełkowy. To nie małe wezwanie dla nas. Mamy przed sobą wiele pracy, ale jesteśmy pełni wiary i optymizmu.

Nasza sala znajduje się na piętrze przedszkola. Lubimy się w niej bawić, jest kolorowa i przytulna. Wychodzimy codziennie na plac zabaw i korzystamy  z uroków pogody,  skorzystać ze sprzętu terenowego oraz zabawek dla dzieci. Zażywamy świeżego powietrza, gdyż wiemy, że ruch służy naszemu zdrowiu.

Staramy się być życzliwi dla siebie, bo razem tworzymy małą przedszkolną społeczność. Wszystkim naszym koleżankom i kolegom, życzymy  sukcesów  i świetnej zabawy w przedszkolu. 

Skip to content