Przedszkole 165 w Warszawie

Grupa I – Słoneczka


Nasza grupa „Słoneczka” jest najmłodszą grupą w naszym przedszkolu, ale za to bardzo odważną. Jesteśmy weseli, uśmiechnięci, ciekawi świata i interesujemy się wszystkim, co nas otacza. Dopiero zaczynamy poznawać nasze przedszkole, nasze Panie i rówieśników, z którymi się spotykamy codziennie. Dużo czasu spędzamy na wspólnej zabawie, ale pamiętamy również o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych. Przyswajamy również nawyki kulturalnego i serdecznego zachowania się wobec kolegów, staramy się być dla siebie mili, szanujemy swoją pracę i pracę kolegów. Podczas zajęć staramy się skupić uwagę, żeby poznać wiele ciekawych rzeczy. Uczymy się wierszyków i rymowanek, tańczyć i śpiewać. Chętnie też malujemy, rysujemy i wyklejamy. Dużo radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym. Chociaż czasami trudno nam się rozstać z rodzicami, to jednak lubimy tu przychodzić, bo każdy dzień to nowe i ciekawe wyzwania.